דניה רומניה

חברת דניה סיבוס רום הינה חברת בניה הפועלת ברומניה החל משנת 2007.

החברה הינה חלק מאסטרטגיית הצמיחה של הקבוצה הפועלת במספר מדינות בעולם. דניה סיבוס רום ביססה את עצמה ברומניה כחברה איכותית ומובילה בתחומה. עבודתה של דניה סיבוס מתאפיינת בניהול מתקדם תוך שימוש בידע שנצבר בקבוצה על פני שנים רבות, לצורך קידום החברה ומיצובה הנוכחי. במהלך שנות פעילותה התמודדה החברה עם אתגרים רבים ומגוונים ועמדה בכולם ללא תנאי.
מאז כניסתה לשוק הרומני ביצעה החברה פרויקטים מורכבים ומסובכים הנדסית בתחומי הבניה למגורים, מסחר ומשרדים.

כחלק מפעילותה ברומניה בנתה החברה את קניון "AFI PALACE COTROCENI" בבוקרשט המשתרע על פני 250,000 מ"ר ומכיל כ- 250 חנויות. בנייתו של הקניון החלה באוקטובר 2007 ונמשכה 24 חודשים בלבד, במהלכם עבדה החברה 24 שעות 6 ימים בשבוע. הפרויקט שהיווה אתגר ליכולות של דניה אשר העסיקה בשלבים מסוימים של הפרויקט כ- 2000 עובדים.

החברה נחשבת למובילה בתחום ברומניה ובימים אלה משלימה קניון נוסף בשטח של 140,000 מ"ר בעיר בראשוב, בנוסף לשני קניונים בערים ארד ופלויישט אשר בנייתם הסתיימה. בתחום המשרדים בנתה החברה מאות אלפי מ"ר ברמות גימור גבוהות במיוחד, תחת התקן המחמיר LEED GOLD לבניה ירוקה. ובתחום הבניה למגורים השלימה החברה אלפי יחידות דיור בערים שונות ברחבי המדינה.

לאור הצלחותיה של החברה לרבות הפרויקטים המגוונים והמורכבים אותם בנתה, נבחרה החברה לבנות את בסיס הטילים של נאט"ו במזרח אירופה הממוקם בעיירה דבסלו (דרום מערב רומניה). בניית הבסיס החלה באוקטובר 2013 והסתיימה ב – 2016.

חברת דניה סיבוס רומניה זכתה מאז הקמתה בפרסים רבים בתחום הבניה ברומניה ועומדת בתקני איכות מחמירים.
משרדי החברה ממוקמים במגדל "אפי פארק" – מגדל משרדים בן 10 קומות אותו בנתה החברה כחלק מקומפלקס משרדים המכיל 5 בניינים בסמוך לקניון AFI PALACE COTROCENI.

כניסה לאתר

צרו עמנו קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
לפניות בנושאי קבלני משנה, יש לפנות באמצעות המענה הטלפוני והפקס המפורטים באתר בלבד.