אפריקה ישראל מגורים

אפריקה ישראל מגורים, חברה יזמית, בונה ומשווקת אלפי דירות ברחבי הארץ, מציבה רף חדש של איכות חיים בישראל. החברה מציעה דירות חדשות במפרט טכני עשיר ואיכותי, בתוך שכונות מגורים קהילתיות שנבנו בשלמותן על ידי החברה.

הדיירים בפרויקטים של אפריקה ישראל מגורים נהנים משירותים קהילתיים ומוסדות חינוך ותרבות ברמה גבוהה, שמותאמים לאוכלוסייה איכותית. בזכות ההשקעה בפיתוח הסביבתי לאורך שנים ערך הנכס מובטח, ורכישת דירת מגורים של אפריקה ישראל נחשבת להשקעה בטוחה ומשתלמת.

שכונות הסביונים: סמל של איכות חיים

אחד מסמליה של אפריקה ישראל מגורים הוא שכונות הסביונים שפזורות ברחבי הארץ. שכונות אלו הפכו למבוקשות במיוחד, בזכות שילוב בין בנייה בסטנדרט גבוה לבין מוסדות חינוך איכותיים, מרכזים מסחריים, מוסדות תרבות, פארקים מטופחים – שכולם נבנו על ידי אפריקה ישראל מגורים לרווחת תושבי השכונה. המגורים באחת משכונות הסביונים ברחבי הארץ מבטיחים לכם מרחב נעים ובטוח לכל המשפחה.

דירות היוקרה: רמות חדשות של נוחות ופינוק

פרויקטי היוקרה של אפריקה ישראל מגורים מציעים את הדור הבא של חווית המגורים, עם עיצוב קפדני ושירותים אישיים שמבטיחים פינוק מושלם ופרטיות מלאה. החוויה מתחילה מרגע הכניסה למתחם דרך לובי מפואר, ממשיכה בשירותי אבטחה ומרכזי בריאות וספא, ועד לדירות המעוצבות למען נוחות מרבית.
כניסה לאתר

צרו עמנו קשר

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
לפניות בנושאי קבלני משנה, יש לפנות באמצעות המענה הטלפוני והפקס המפורטים באתר בלבד.